chudo33 (chudo33) wrote,
chudo33
chudo33

Перший день народження

Хочу поділитися тим, як пройшов перший день народження синочка.
Святкування розтягнулося на три дні!

Перший день. 17 жовтня.
Михасі цілий рік - ура.
Тато вночі надув повітряні кульки, накидав їх в дитяче ліжко (яке все одно стоїть без діла), а з ранку Михаська їх досліджував. Спочатку дуже обережно, але вони його зацікавили і він ними досі бавиться.


Потім наш звичайний день п'ятниці - з'їздили в басейн (що для Михасі мабуть один із найкращих подарунків :)), вдень готували невеличкий святковий стіл, а потім повечеряли в невеличкому сімейному колі (Міша, ми, Толіка і мої батьки і хрещений).

Жучок весь вечір "був на коні", а потім захотів спати і довелось швидко доїдати пиріг, допивати чай, та гості поїхали додому, а ми лягли спати.

День другий. 18 жовтня. Святкування.
Святкували ми у Толіка батьків, гостей було небагато: ювіляр, ми, мої і Толіка батьки, хрещений з дівчиною, хрещена, Мішина тітонька і ще моя подруга.
На Михасі була маленька вишиванка і шаровари, і ми, хто мав, вдягнули теж вишиванки, дівчата вдягнули вінки.
Я замовила кульки блакитного і жовтого кольорів, а дівчата придумали прив'язати їх до подарунків.

Мішина хрещена зробила дуже гарний плакат з фотографіями за кожен місяц і просто різними цікавинками.

Ще у нас була дуже гарна гірлянда, яку зробила дружина двоюрідного брата.

І ми з Толіком зробили гірлянду з Мішиних фотографій.

Я приготувала декілька конкурсів. Перш за все, на стіну я повісила плакат з трьома фотографіями: я, Толя і Михась - всі приблизно одного віку, нижче була таблиця з частинами обличчя і кожному гостю пропонувалося поставити плюс навпроти того, на кого Михась більше схожий.

Далі перший конкурс був - телеграма. Я сказала, що Михасі прийшла телеграма з привітаннями, але деяких слів не вистачає. Гостям роздала папірці і попросила написати прикметники. Потім читала заготовлений текст і вставляла прикметники від гостей. Було дуже весело.
Ще один стандартний конкурс - ромашка. Я зробила ромашку з паперу, на кожній пелюстці написала питання про іменинника. Гості відривали пелюстки і відповідали на питання. Найактивнішим я пообіцяла приз, але призи отримали всі - ми надрукували фотомагніти з фотографіями кожного з гостей окремо з Михасиком.
Далі були стандартні процедури: зрізання першого чубчика і вибір "долі" :) Останнє - це коли дитина обирає декілька із запропонованих предметів. Михаська обрав клубок, часник і пензлик. Що перекладається як довге, здорове і творче життя! Непоганий вибір :)
Потім настав час солодкого столу. Я зробила малючку його власний маленткий торт, запалили свічку. Свічку задмухали разом, а от торт Михасі виявився не цікавим. Мабуть і так забагато цікавинок було, щоб ще й на їжу відволікатися :)


День третій. 25 жовтня.
В гості до Михасі прийшла його подружка - Каріна. Подарувала йому гітару і бубон! Поки дорослі обідали, діти пречудово бавилися поруч. Хто там казав, що діти до 3-4 років не вміють гратися разом? Звісно це ще не прям гра, але щось один одному давали і гомоніли весь час.


Ось так ми перегорнули сторінку першого року і почали писати наступну, не менш цікаву, сторінку Михасиного другого року життя.
Tags: 1 рік, свята
Subscribe

 • Прощання з осінню

  Ми всі в дитинстві грали з водою, брудом, готували «їсти» з квітів, трави та піску. Правда ж? Добре якщо у наших дітей теж є можливість доторкнутися…

 • Організація дитячого одягу

  У хлопців весь одяг зберігається в комоді. Точніше не прям весь, я обираю лише те, що вони зараз носять, а інше прибираю в шафу. Дві верхні шухляди…

 • День народження Мішутки. 6 років.

  У нас вже є сімейна традиція святкування днів народжень. Квести. Хоча квести – це поки що голосно сказано, скоріш просто набір завдань на одну тему.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments