chudo33 (chudo33) wrote,
chudo33
chudo33

Дитячий стілець

Душа моя вимагає думати і писати про маленьких діток, аналізувати наш майже трирічний досвід. Невже вона натякає на те, що нам час думати про другу дитинку? :)Я зараз приходжу до висновку що високий дитячий стілець - одна із найневдаліших наших покупок. І не тому, що я обрала поганий стілець, а тому, що я приходжу до висновку про те, що такий стілець взагалі не потрібен.

Ми купили його Михасі на пів року і виглядає він як більшість таких самих стільців: на високих ніжках, має стіл, що може зніматися й митися. Ось тут його видно в позиції, в якій він знаходиться більшість часу :)


Зараз я думаю що взагалі б не купувала б такий стілець. Чому?

Мішка не дуже полюбляв за ним їсти. Та й при пед прикормі він не зручний. Дитина має сидіти у мами на руках і їсти у мами з тарілки. Так і ми робили. А стілець стояв собі сам. До року дитина точно цілком спокійно може їсти разом із мамою, або просто гризти щось прям на підлозі чи сидячі на звичайному стільці.

Далі, коли дитина починає розуміти їжу, їсть більше і хоче сидіти окремо, то краще мати високий стілець без столику. Типу такого:

Щоб можна було разом сидіти за одним столом. Зараз я це чітко розумію. Мішутка зараз сидить з нами за столом на колінах на звичайному стільці. Йому так не зручно, але по-іншому він не хоче сидіти. Йому краще так, ніж за окремим столом.

Плюс на стільчик, як у нас, не зручно самостійно залазити і злазити. Точніше цей стілець такого взагалі не передбачає, хоч Михася навіть на нього навчився залазити, якщо треба, і злазити, коли йому конче необхідно йти по справам :)

Єдине для чого ми регулярно використовували цей стільчик - так це для творчих занять.

Але його столик, не справді, не сильно зручний, бо вузенький і з бортиками біля рук дитини. Просто іншого варіанту не мали. Точніше ми і за кухоним столом "творили", але все-таки за ним теж не супер зручно.

Таким чином я прийшла до висновку, що найкращий варіант - це високий стілець, який приставляється до загального столу, і по якому можна лазити вгору і вниз. Це для їжі. І комплект маленткий стіл плюс маленткий стілець для занять і ігор. Це взагалі зручна і практична комбінація. І, фактично, майже всі меблі, потрібні малюку до школи.
Tags: 0-1 рік, 1 рік, 2-3 роки, дитячі речі, догляд, меблі, рр
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments