chudo33 (chudo33) wrote,
chudo33
chudo33

Гра "можна - не можна"

Михасі дуже подобається гра "можна чи не можна" і він часто просить у неї грати. Як на мене - це класна гра, направлена на розвиток мислення, хоча першопочатково вигадав її Толя з метою навчання Михасика про те, що добре робити, а що погано.

Тобто спочатку вони грали так: "Переходити дорогу за руку з дорослим - добре, вибігати на дорогу самому - погано. Або сидіти на стільчику - добре, на столі - погано". І навіть в цій формі Михася обожнював цю гру. Воно і зрозуміло, вона допомогає дитині краще зрозуміти навколишній світ.

А тепер ми граємо в неї дуже по-різному. Буває і в оригінальному варіанті граємо :) "Барабанити по батареям у садочку - не можна, барабанити по мискам вдома - можна". А буває і так "приготувати борщ з буряка можна, а з каміння/яблука/цукерки/машини - не можна", "спати на ліжку можна, і на стільчику теж, впринципі можна, і на підлозі можна, а от на стінці - ну ніяк" або "літати в літаку можна, але плавати в ньому - ніяк".

Правила гри дуже прості, я кажу якусь фразу, а Михася каже "можна" чи "не можна". Або я просто можу жартувати і казати неправильні фрази, а Михася мене виправляє. Загалом виходить дуже цікаво, а ще й працюємо з функціональним мисленням (які предмети для чого використовуються і яка їхня функція).
Tags: 2-3 роки, граємо, мислення
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments